Menü
     
Új termékek
     
Flavin termékcsalád
     
Flavin 77 termékcsalád
     
Őssejt fokozó és védő
     
OLIMPIQ a médiában
     
Medicannabis termékek
     
Kendermag termékek
     
Hölgyeknek ajánljuk!
     
Ásványi anyagok; Vitaminok
     
Probiotikumok
     
Ezüst és Arany oldat
     
További termékeink
     
Könyv
     
Elérhetőségeink

 Csetneki György

6065. Lakitelek, Kossuth u. 40.

 
Tel: +36/20/777-2710

+36/20/423-6480

 
e-mail:
csetneki59@gmail.com vagy
 
flavin77@freemail.hu 
     
Embléma

     
Gazdasági Verseny Hivatal
     
Orvosi cikkek
Orvosi cikkek : Tudományos eredmények

Tudományos eredmények

  2005.02.14. 19:28

„Ebben a munkában in vitro mérési adatokat szolgáltatunk arra, hogy mind a Flavin7, mind a Flavin7 Prémium valóban jelentős mértékben gátolni tudja az emberi perifériás vér fagocita sejtjei által gerjesztett oxigén szabadgyökök képződését in vitro.”

„Több betegség létrejöttében mutatható ki az OSZGY molekulák részvétele, mint pl. az atherosclerosis vagy a tumorok, de az öregedési folyamatokban is igazolható a szerepük. Bár a szervezeten belül több 'antioxidáns' enzim és anyag specializálódott arra, hogy közömbösítse a szabadgyökök kóros hatásait. Mégis természetes igényként merül fel az utóbbi években világszerte, hogy mesterséges úton, ételek vagy italok formájában, lehetősége nyíljon egy-egy személynek a saját 'antioxidáns-kapacitásának' fokozására."


„Ebben a munkában in vitro mérési adatokat szolgáltatunk arra, hogy mind a Flavin7, mind a Flavin7 Prémium valóban jelentős mértékben gátolni tudja az emberi perifériás vér fagocita sejtjei által gerjesztett oxigén szabadgyökök képződését in vitro.”


„500 mikroliter heparinnal alvadásgátolt, pufferelt fiziológiás sóval 1:3
arányban hígitott emberi perifériás vérhez adtunk 350 mikrogramm zimozant (pékélesztő gombafal kivonatot). Ezeket a szemcséket a vér fagocitasejtjei elkezdték bekebelezni. A bekebelezés, a 'fagocitózis' során a sejtekben oxigén szabadgyökök, főként szuperoxid anionok keletkeztek.”

„A Flavin7 és Flavin7 Prémium hatásait 10-150 mikroliternyi térfogataik hozzáadásával vizsgáltuk 1 mm-es végtérfogatban. A gátló hatást olyan 'kontroll'-rendszerhez hasonlítottuk, amiben nem volt flavonoid származék. Az itt kapott értéket tekintettük 100 %-nak.”


„Mind a Flavin7, mind a Flavin7 Prémium 25 mikroliter/mml koncentrációban kb. 50 %-os gátló hatással rendelkezik a perifériás fagocita sejtek szabadgyökképző képességére in vitro. 50 mikroliter/mml koncentrációban és e fölött a gátló hatás átlagosan 70 %.”

 


Prof. Dr. Sipka Sándor
egyetemi tanár
MTA doktora

 

     
Marketing terv

Tovább>>>

     
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
     

ÚJDONSÁG! - SZENZÁCIÓ! - ÚJDONSÁG!

  "Az első kávé,

ami finom és egészséges!"

Tovább>>>  

     
Online elérhetőségek:

Facebook:

https://www.facebook.com/profile.php?id=1717819692 

     
Látogatottság
Indulás: 2005-02-07
     
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Elfelejtettem a jelszót
     
Cikkek
     
Reklámfilmek
     
Jelenlegi látogatók:

látogató olvassa a lapot.
     
Oldal letöltésmérő
     
Vendégkönyv

     
Bannercsere

 

     

NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Boldog újévet kívánunk nektek KONOHÁBÓL!!! | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    Debrecen Nagyerdõaljai, 150m2-es alapterületû, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós üzlethelyiség eladó 06209911123    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    LITERATURES SUBPAGE /// VERSEK ÉS TÖRTÉNETEK EGY HELYEN ///LITERATURES.GPORTAL.HU///LITERATURES SUBPAGE    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Turbózd fel a kreativitásod! Prémium grafikai források a PNG Tree-n.    *****    Anime tematikájú Cinematic trance zene és látványvilág Arcadia fantáziavilágában és még sok más videó a chanelen    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO.GPORTAL.HU ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    HAMAROSAN ÚJRA ITT A KARÁCSONY! HA SZERETNÉL KARÁCSONYI HANGULATBA KEVEREDNI, AKKOR KATT IDE: KARACSONY.GPORTAL.HU    *****    "TEKERJ VISSZA" - RÉGI KERÉKPÁROK IDÕSZAKI KIÁLLÍTÁSA - BAJA TÜRR ISTVÁN MÚZEUM    *****    Naruto rajongói oldal! Felkerült John Man Ninja címû könyvének elsõ fejezete. Olvass, Filmezz, Tanulj!! KONOHA.HU